Kurumsal

Biz Kimiz

Etili Seramik İnşaat Sanayi Ticaret AŞ. 2006 yılında Etili Köyü Çan Çanakkale adresinde Seramik Yer karosu üretmek amacıyla kurulmuştur.

Etili Seramik fabrikası 80.000 m² arazi üzerinde 14000 m² lik kapalı bir alan içerisinde bulunmaktadır. Üretim aşamalarında otomasyon sistemi kullanılmaktadır. Fabrikamız kurulu olduğu bölgede istihdam, istikrar ve kalkınmaya destek olarak sosyal hayata da önemli katkılar sağlamaktadır.

Üretim Kapasitesi 2012 yılında Duvar Karosu Üretimine başlanmasıyla birlikte 4.000.000 m²/yıl’dır. Dünya pazarlarında rekabet edebilir kalite ve çeşitlilikte üretim yapabilmektedir. Üretilen ürünlerin %25’i ihraç edilmekle birlikte bu rakam %35 e çıkarılması hedeflenmektedir.

İşletmemiz sipariş üzerine ürettiği ürünleri bayiler aracılığıyla dağıtımını gerçekleştirmektedir.

Satılan malı son tüketici kullanıncaya kadar sorumluluğu firmamıza aittir. Oluşabilecek herhangi bir sorun da sorunun büyüklüğüne göre uzaktan çözüm yöntemi veya yerinde tespit yöntemi ile firmamız sorumluluğunda oluşan hatalar giderilmektedir.

Firmamız Türkiye pazarında istikrarlı kalite anlayışı ve satış politikası ve sürekli yenilenen ürün gamıyla dinamik bir görüntü çizmektedir. Firmamız kapasite olarak çok büyük olmasa da ürün niteliği olarak pazarda ön sıralardadır.

Yurt dışı pazarlarda doğru ürünü doğru zamanda doğru pazara rekabetçi fiyatlarla sunarak yurtdışı Pazar payını her yıl genişletmektedir.

Yerli ve Uluslar arası pazarda kalite ve kalitenin getirdiği tüm ayrıcalıkları müşterilerine sunmayı hedefleyen ETİLİ SERAMİK ‘in üretim teknikleri ve kalite kontrol süreçleri Türk ve dünya standartları ile uyumludur. ETİLİ Seramik üretimlerini; TSE EN 14411 Seramik Karolar – Tarifler, Sınıflandırma, Özellikler Ve İşaretleme Standardının EK G ve EK L eklerine uygun olarak sürdürmektedir.

Tüm ürünlerinde, Türk Standartlarına Uygunluk belgelerine ve CE belgesine sahiptir.

Üretim portföyündeki çeşitlilik, geliştirmeye devam ettiğimiz yeni ürünlerle müşterilerimize çok seçenekli çözümler sunmayı mümkün kılmaktadır.
ETİLİ SERAMİK, müşteri taleplerinin hızlı ve kaliteli olarak karşılanmasıyla da tanınan bir kuruluş haline gelmiş olup; kaliteli ve hızlı hizmet sunumunu ilke edinmiştir.

ÜRETİM TESİSİMİZ

Fabrikamız ile ilgili bilgiler çok yakında bu alana eklenecektir.